МЛДЦ лого
(0432) 60-50-20, ...

м. Вінниця, вул. Київська, 68

Наші ліцензії та сертифікати

Клініко-діагностична лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія є самостійним підрозділом КП «МЛДЦ» і проводить лабораторні дослідження клінічного матеріалу для дорослих та дітей.

Основним принципом нашої роботи є орієнтація на виняткову якість і достовірність, які забезпечуються поєднанням сучасного  устаткування і  фахівців високої кваліфікації.

Варто знати: Надійність лабораторного аналізу в лікарській практиці грає ключову роль. Тільки спираючись на істинність результатів доцільно будувати медичну тактику ведення хворого.

Діяльність лабораторії проводяться згідно методик, затверджених діючими наказами МОЗ України, методичних рекомендацій, інформаційних листів, інструкцій до наборів реагентів. Застосування засобів вимірювальної техніки відповідає вимогам методик виконання вимірювань.

На сьогоднішній день клініко-діагностична лабораторія КП «МЛДЦ» проводить представлений спектр лабораторних досліджень:

  • загально-клінічні проводиться дослідження цільної крові, сечі, жовчі, харкотиння, бронхозмивів та інше.
  • біохімічні проводиться широкий спектр досліджень, включно з дослідженнями показників вуглеводного, білкового, ліпідного, пігментного, мінерального обміну, а також дослідження системи гемостазу.
  • гормональні проводиться імунологічні дослідженя гормонів щитовидної залози
  • онкомаркери
  • діагностика вірусних гепатитів

Варто знати: Матеріал для дослідження здавати тільки натщесерце з 8:00 до 11:00 год. Забір крові рекомендовано здійснити після 15 хвилин відпочинку. За 12 годин до дослідження виключити вживання алкоголю, тютюнопаління, приймання їжі, обмежити фізичні навантаження. Виключити застосування ліків (якщо відмінити застосування ліків неможливо, необхідно проінформувати про це лаборанта).