МЛДЦ лого
(0432) 60-50-20, ...

м. Вінниця, вул. Київська, 68

Наші ліцензії та сертифікати

Міський центр лабораторних бактеріологічних досліджень

Міський центр лабораторних бактеріологічних досліджень заснований  в 2010 роцi.  Центр є одним  із найпотужніших у Вінницькій області медичних закладів, які  проводить бактеріологічні , санітарно-бактеріологічні, серологічні дослідження та дослідження біологічного матеріалу і об’єктів навколишнього середовища.

Основна мета діяльності центру  лабораторних бактеріологічних досліджень спрямована на своєчасне, якісне та достовірне проведення лабораторних досліджень та надання висококваліфікованої медичної допомоги хворим.

Висококваліфіковані кадри і сучасне обладнання дозволяє проводити весь комплекс мікробіологічних досліджень, необхідних для діагностики інфекційних та інших захворювань.

Для виявлення та ідентифікації виду мікроорганізмів використовуються сучасні селективні й диференційно-діагностичні живильні середовища вітчизняних та закордонних коипаній. Це гарантує якість і достовірність лабораторного підтвердження клінічного діагнозу. Для кожного виділеного збудника проводиться визначення чутливості до антибіотиків.

На сьогоднішній час, активно впроваджуються нові, сучасні методи експрес-діагностики біологічного матеріалу   та індикації їх за допомогою комерційних тест-систем, імуно-біологічних препаратів світових лідерів лабораторної діагностики — Біо-Мєрьо (Франція), Пліва-Лахема (Чехія), Нова-Стрік (Ізраіль).

В роботі використовується бактеріологічний аналізатор VITEK 2 Compасt 15, який мінімізує вплив людського чинника дозволяє уникнути маніпуляційних помилок в процесі аналізу; забезпечує високу чутливість і специфічність результату. Всі етапи аналізу з моменту завантаження зразка повністю автоматизовані. Контроль якості забезпечується компанією bio Merieux та систематично підтверджується на міжнародному рівні. Час виконання досліджень — від 24 до 48 годин.

 

Бактеріологічний центр  проводить бактеріологічні діагностичні дослідження:

— на дисбактеріоз;

-дослідження біоматеріалу на мікрофлору

— дослідження на мікоплазму та уреаплазму.

— ідентифікація збудників гемофільної інфекції, дифтерії, сальмонельозу, дизентерії, кандидозу, стафілококової і стрептококової інфекції, сепсису та інших інфекцій;

— імунохроматографічні швидкісні тести  до адено- та ротавірусної інфекції, сальмонельозу, H. Pylori, хламідій та гонореї.

— визначення чутливості збудників до антибіотиків і антимікотиків;

Бактеріологічний центр має дозвіл режимної комісії на право роботи з мікроорганізмами III і IV груп патогенності та має атестацію Міністерства охорони здоровя України  на проведення вимірювальних робіт у сфері поширення державного метрологічного нагляду в галузі  охорони здоров’я.

Контакти:  М. Вінниця , вул.. Першотравнева 37а .

Тел: (0432) 67-03-13, 67-02-00  ; 098-420-94-64

Завідувач, бактеріолог Романяк Ірина Василівна

Завідувач, бактеріолог
Романяк Ірина Василівна

 

Бактеріологічний аналізатор VITEK 2 Compасt 15 дає можливість ідентифікації збудника та провести підбір чутливості до антибіотика

Бактеріологічний аналізатор VITEK 2 Compасt 15 дає можливість ідентифікації збудника та провести підбір чутливості до антибіотика