МЛДЦ лого
(0432) 60-50-20, ...

м. Вінниця, вул. Київська, 68

Наші ліцензії та сертифікати

Політика якості КП «Міський лікувально-діагностичний центр»

Метою діяльності КП «Міський лікувально-діагностичний центр» є реалізація завдань у сфері охорони здоров’я.

Основним завданням КП «Міський лікувально-діагностичний центр» є забезпечення надання медичних послуг високого рівня відповідно до вимог, передбачених законодавством України в сфері охорони здоров’я та вимог клієнтів.

Необхідною умовою тривалого успіху в роботі КП «Міський лікувально-діагностичний центр» перед усім являється захист інтересів та задоволення вимог громадян.

Нашим наміром є запровадження системного моніторингу процесів, які реалізують медичні послуги для мешканців міста, визначення потенційних джерел помилок, їх усунення на початковому етапі.

Для досягнення цього ми намагатимемося сприяти підвищенню кваліфікації медичних служб у сфері ознайомлення і застосування методів праці, згідно з нормативною базою України, а також з вимогами європейських стандартів щодо управління якістю.

Надання послуг, які відповідають вимогам громадян, являється причиною впровадження і зобов’язання до постійного вдосконалення та результативності системи управління якістю, згідно з вимогами європейського стандарту ЕN ISО 9001:2008, а також із вимогами чинного законодавства України.

Ми гарантуємо, що всі програми, цілі, пріоритети та зобов’язання, які виникають із Політики якості, будуть визначені та сформульовані керівництвом та доведені до відповідних організаційних рівнів КП «Міський лікувально-діагностичний центр».

м. Вінниця, 19.04.2013p.